1. Anasayfa
  2. Anime

Animelerdeki En Üzücü Ölümler

Animelerdeki En Üzücü Ölümler
0

Anime serileri genelde eğlenceli ve mutlu bir atmosferde geçtiği düşünülür ki çoğu zaman animelerin teması da bu şekildedir. Fakat yazarlar ne kadar mutlu bir atmosfer yaratsa da işin içine duygusallık katmayı sever ve o yüzden seride çok sevdiğiniz bir karakterin başına aniden bir şey gelmesi alışıldık bir durumdur. Bu sebeple sizler için animelerdeki en üzücü ölümleri bir araya getirdik.

Spoiler almaktan rahatsız oluyorsanız sitemiz üzerindeki diğer konularımızı inceleyebilirsiniz.

15 – Bleach Ichimaru Gin’in Ölümü

Bleach Ichimaru Gin’in Ölümü

Aslında çok sevilmeyen karakterlerden birisi fakat asıl amacını ekranlardaki son sahnelerden anladığımız Ichimaru Gin’in ölümü üzüldüğümüz sahnelerden birisi diyebiliriz.

14 – Jujutsu Kaisen Kento Nanami

Jujutsu Kaisen Kento Nanami

Animelerdeki en üzücü ölümler arasında en feci şekilde ölen karakterlerden biri olan Kento Nanami, canavara dönüşüp vücudunun patlaması ile içleri burkan bir şekilde ölmüştür.

13 – One Piece Ace’nin Ölümü

One Piece Ace’nin Ölümü

Luffy’i kurtarmak için canını feda eden Ace ölürken herkese yaptıkları için teşekkür edip ölmüştür. Gerçek bir kahraman!

12 – Tokyo Revengers Keisuke Baji’nin Ölümü

Tokyo Revengers Keisuke Baji’nin Ölümü

Çete savaşları arasında üzücü bir şekilde can veren Baji, arkasında bıraktığı takım arkadaşlarını yarı yolda bırakmadı fakat çok üzdü diyebiliriz.

11 – Chainsaw Man Himeno’nun Ölümü

Chainsaw Man Himeno’nun Ölümü

Chainsaw Man serisinde ekip arkadaşlarının ölümünden bıkmış bir karakter olan Himeno ölümünün son anına kadar görevi için savaşmış bir karakterdir. Mekânı cennet olsun.

10 – Hunter x Hunter Kite‘nin Ölümü

Hunter x Hunter Kite‘nin Ölümü

Hunter x Hunter animesinde yetenekleri ve stili ile çok sevilen karakterlerden biri olan Kite, bu kadar acımasız bir şekilde ölmeyi hak etmemişti…

9 – One Piece Whitebeard’in Ölümü

One Piece Whitebeard’in Ölümü

Ailesi olarak gördüğü tayfasındaki adam için hasta olmasına rağmen vücudundaki 2 delik ve yüzlerce yaraya rağmen savaşan büyük kaptan.

8 – Naruto: Shippuden Hyuga Neji’nin Ölümü

Naruto: Shippuden Hyuga Neji’nin Ölümü

Savaşta sonuna kadar savaşan ve Hinata için can veren kahraman karakterimiz Neji seride en büyük fedakârlıkları yapmış karakterlerden birsi olduğu söylenebilir.

7 – Monster Grimmer’in Ölümü

Monster Grimmer’in Ölümü

Animelerdeki en üzücü ölümler arasından trajik bir şekilde ölen Grimmer gerçekten iyi kalpli bir insandı diyebiliriz.

6 – Naruto: Shippuden Sarutobi Asuma’nın Ölümü

Naruto: Shippuden Sarutobi Asuma’nın Ölümü

Shikamaru Nara’nın hayatında önemli bir yere sahip olan Asuma, çoğu kişiyi üzecek bir şekilde kahramanca ölen karakterlerden birisi. Çocuğunu göremeden sigaradan gitti kral…

5 – Attack on Titan Erwin’in Ölümü

Attack on Titan Erwin’in Ölümü

Kahramanca savaşıp merak ettiği şeye ulaşamadan ölen, en sevilen karakterlerden biri olan Erwin komutanımız arka plandaki hikâyesi ile çok güzel yazılmış bir karakter.

4 – Naruto: Shippuden Jiraiya’nın Ölümü

Naruto: Shippuden Jiraiya’nın Ölümü

Naruto severlerin çok ağladığı ölümlerden biri olan Jiraiya’nın ölümü serideki en üzüldüğümüz sahnelerden birisi diyebilirim. Nur içinde yatsın rahmetli kadınları çok severdi…

3 – Demon Slayer Rengoku’nun Ölümü

Demon Slayer Rengoku’nun Ölümü

İçimizi ısıtan, sıcak bir karaktere sahip olan Rengoku’nun ölümü ve ardından gelen hikâyesi ile birlikte herkesin çok üzüldüğü sahnelerden birisi olduğuna eminim.

2 – Attack on Titan Eren’in Annesinin Ölümü

Attack on Titan Eren’in Annesinin Ölümü

Attack on Titan animesinde bir çok sahnede duygusal olaylar görmek mümkün fakat ilk bölümlerde böyle bir sahne ile karşılaşmak içimi acıtmıştı diyebilirim.

1 – Naruto: Shippuden Itachi’nin Ölümü

Naruto: Shippuden Itachi’nin Ölümü

Animeyi ilk izlediğimde Itachi’nin ölümü beni pek etkilememişti, fakat sonrasında arka plandaki yaşadıklarını ve yaptığı fedakârlıkları öğrendiğimde gerçekten çok etkilenmiştim diyebilirim. Sizce bu sahne animelerdeki en üzücü ölümler arasında 1. sırada olmayı hak ediyor mu? (Naruto serisini sevdiğimden biraz torpil yapmış olabilirim (:)

Animelerdeki en üzücü ölümler burada sona eriyor. Sizlerin en üzüldüğü sahneler hangisi? Duygu ve düşüncelerinizi yorumlara belirtmeyi unutmayın. Ayrıca bizi Telegram kanalımıza katılıp edip içeriklerimize bir tık daha yakın olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

En Uzun Anime Serileri

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir