1. Anasayfa
  2. Anime

Yeni Çıkan ve Popüler Manga Serileri

Yeni Çıkan ve Popüler Manga Serileri
0

Günümüzde Japon kültürünün hızlı bir şekilde dünyaya yayılması ile yeni animeler, mangalar veya webtoonlar gibi içerikler seri bir şekilde okurlar veya izleyiciler arasında popüler olmaya başladı. Sizler de bir manga okuyucusuysanız veya yeni yeni okumaya başlıyorsanız bazı yeni çıkan ve popüler manga serilerini kaçırıyor olabilirsiniz. Sizler için bu güzel içerikleri kaçırmayın diye özenli bir şekilde listemizi oluşturduk.

Listemizi yaparken, herkesin beğenebileceği türlerden farklı farklı mangalarla oluşturmaya çalıştık. İşte en okunası popüler manga serileri sizlerle!

Ao Ashi

popüler manga serileri

Futbol temasını en iyi şekilde işleyen mangalardan biri olan Ao Ashi, liseli bir grup gencin futbola olan tutkusu ve bu tema üzerinden anlatılan bir dram konusunu işliyor. Dram temalı olmasına karşın komik sahneleri de olan manga serisinde futbola olan görüşlerinizi değiştirebilecek tarzda bir manga serisi diyebiliriz.

Dandadan

popüler manga serileri

Aksiyon, komedi ve fantastik temasını seven okurlar için beğenebilecekleri bir manga serisi olan Dandadan, ana karakterimiz büyüye inanmayan liseli bir gençtir ve günlerden birinde yolu ruh avcılığı yapan birisi ile kesişir. Bu kesişmeyle hikâye başlar ve seride komik ve macera dolu sahneler ortaya çıkar.

Spy x Family

popüler manga serileri

Animesinin çıkmasıyla ortayı kasıp kavuran bir yapım olan Spy x Family, bir casus ve bir suikastçının bir amaç doğrultusunda partnerlerinin gerçek kimliğini bilmeden sahte bir aile kurması ile başlar. Bu şekilde heyecan verici bir hikâye anlatan anime ve manga serisi olan Spy x Family, kesinlikle okunması veya en azından izlenmesi gereken yapımlardan birisi olduğunu düşünüyorum.

Önerilen içerik : Spy X Family Animesi Ön İncleme (Spolier)

Kaiju No. 8

popüler manga serileri

Son zamanlarda çıkan popüler manga serileri arasında, en aksiyon dolu manga serisi Kaiju No. 8 diyebiliriz. Dev canavarların olduğu ve bu canavarlara karşı savaşmak için kurulan özel bir ekip ile yeni maceralara atılmak istiyorsanız bu manga tam olarak size göre olabilir.

My Hero Academia

popüler manga serileri

Animesi ile çok popüler bir seri olan My Hero Academia, bir manga serisinden uyarlanarak yapılmıştır. Eğer animesini izlemediyseniz veya manga okumaya yeni başlayacaksanız My Hero Academia serisi hoşunuza gidebilecek türden diyebiliriz.

Summer Time Render

popüler manga serileri

Güzel ve eğlenceli fakat bir o kadar da gizem ve gerilimin de olduğu bir atmosferde geçen Summer Time Render mangasının hikâyesinden bahsedecek olursak, liseli ana karakterimizin eski bir arkadaşının geri dönmesi ile başlıyor. Bu geri dönüşte arkadaşının bir zaman döngüsüne sıkışmış olduğunu fark eden karakterimizin o günden sonra hayatı değişiyor ve bu döngü esnasında farklı olayları keşfederek hikâyenin derinliği artıyor.

Sakamoto Days

popüler manga serileri

Eski bir profesyonel suikastçı olan ana karakterimiz geçmişinden kurtulmaya çalışarak bir ofis çalışanı olarak sıradan bir hayat yaşamaya çalışır. Fakat günlerden birinde eski işverenleri tarafından hedef alınır ve geçmişinden kaçamayacağını anlar. Bu durumda ana karakterimiz ailesini ve kendisini korumak için çalışır ve ortaya aksiyon dolu sahneler çıkar.

Yowamushi Pedal

popüler manga serileri

İçine kapanık bir lise öğrencisi olan ana karakterimizin tek bir hobisi vardır, bisiklet sürmek. Ne kadar çekingen olsa da bir gün okulun bisiklet kulübüne katılır ve kendini bisiklet sürme sporunda geliştirmeye başlar. Bu şekilde artık kendisine bir hedef edinir ve bisiklet yarışlarında birinci olmaya çalışır. Karakter gelişiminin ve tatlı bir hikâyenin anlatıldığı bu manga serisi spor ve rekabet temasını sevenler için güzel bir seçenek olabilir.

The Witch and the Beast

popüler manga serileri

Popüler manga serileri arasında en romantik temaya sahip olan mangalardan birisi The Witch and the Beast, bir cadı ve bir insanın arasında yaşanan hikâyeyi anlatıyor. Cadı olan karakterimiz kayıp güçlerini ararken insan olan karakterimiz geçmişindeki gizemleri araştırıyor. Bu çift birbirleri hakkındaki gizemleri çözmeye çalışırken zamanla yakınlaşmaya başlarlar ve hikâye bu şekilde derinleşmeye devam eder.

Popüler manga serileri listemiz burada sonlanıyor fakat üzülmeyin, animeler ve mangalara ilginiz varsa sitemiz üzerindeki diğer içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Ayrıca bizi Telegram kanalımız üzerinden takip edip içeriklerimize daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Listemizde önerdiğimiz mangaları sevdiniz mi? Görüşlerinizi ve düşüncelerinizi belirtmeyi unutmayın. Ayrıca sizin de sevdiğiniz popüler manga serileri varsa yorumlara yazabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir