1. Anasayfa
  2. Çizgi Roman

Siyah Fenerler Kimlerdir?

Siyah Fenerler Kimlerdir?
siyah-fener-grubu-min
1

İsim: Kara Fenerler
Renk: Siyah
Duygu: Ölüm
Anavatan: Ryut’un ölü toprakları
Lider: Kara El
Yemin:

Bilinmiyor

Güçleri:Kara fenerler ki aslında 1-2 kişiden oluşan bir ekip, normal fenerlerden farklı olarak ölüm den doğan duyguyu kullanır. Ölüleri diriltip kölesi yapar. Dirilen her ölüye bir yüzük verilir fakat bu yüzük sadece onları kontrol eder. Dirilmiş kişi ile duygusal bağlantısı olan kişileri de kontrol edebilir. Bu zombi ordusu bir ara milyonlara ulaşmıştır. Çünkü kriter aramaksızın yayılma ihtiyacı duyuyor.

Zayıflıkları: Ölümün tek düşmanı yaşamdır. Bu nedenden ölümün Kara Fenerlerini sadece yaşamın Beyaz Fenerleri yenebilir. Bütün fenerler (Kırmızı, Turuncu, Yeşil, Mavi, Mor, Çivit Mavisi) aynı anda ateş ederse beyaz ışık yaratabilirler ve bu şekilde de zarar görür. Kendi aklının hiç hükmü yoktu tamamen yüzüğün ölüm duygusu hakimdir.

Tarihçe: Kara fenerlerin tarihçesi tam olarak bilinmemektedir. Fakat eski bir gardiyan olan Scar tarafından başlatıldığı ve buna rağmen liderin kara fener olduğu bilinmektedir. Kara fener olmadan önce yenilip sürgün edilen “Kara El” Ryut ‘un ölü topraklarında “Anti Monitor” isimli göksel varlığın zayıf düşmüş halini bulur. Bu varlığı güç kaynağı olarak kullanır ve kara fenerin gücüyle evreni ölümle işgal etmeye çalışır. Bu girişimi Beyaz fenerler tarafından durdurulmuştur.

Üyeleri: Scar, Kara el

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Beyazın tersi olmasına rağmen aşırı güçlüler… Neredeyse evreni yok ediyorlardı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir