1. Anasayfa
  2. Oyun

Sons of The Forest Kazma Nasıl Bulunur?

Sons of The Forest Kazma Nasıl Bulunur?
0

The Forest’ın devam oyunu olan Sons of The Forest büyük beğeni toplamaya devam ediyor. İlk oyunda büyük popülerlik elde eden survival oyunu, ikinci oyunu için de popülerliğini sürdürmeye devam ettiğini söyleyebiliriz. Oyunun en dikkat çeken noktalarından biri de elbette özel itemler ve konumlarıdır. Sons of the forest kazma itemi’da bunlardan biri. İlk oyunda olduğu gibi katana, el feneri, testere gibi klasik ve önemli birçok item bulabiliyorken ilk oyuna ek olarak çok daha farklı itemlar elde edebiliyorsunuz. Bunlara kazma ve kürek örnekleri de verilebilir.

The Sons of The Forest Kazma Nasıl Bulunur?

The sons of the forest oyunu için haritanın ilk oyuna göre epey bir büyük olduğunu söyleyebiliriz. Hatta bu yüzden de oyunda bu büyüklüğün oyuncuları yormaması için tek tekerlekli elektrikli araç, golf arabası ya da uçan bir araca sahip olacaksınız. Oyuncular için kazmanın nerede yer aldığı hangi kazmanın hangi mağarada bulunduğu soruları sıkça sorulabilmektedir. Cevap basit, kar bölgesinin yakınında yuvarlak gölün hemen bitişiğinde olan mağarada kazmayı bulabilirsiniz.

the sons of the forest kazma nerede bulunur?

Solafite Cave olarak geçen bu mağarada sadece kazma değil aynı zamanda adından da anlaşılacağı üzere Solafite bulacaksınız. Bu zırhınızı ve silahlarınızı güçlendirmede önemli bir ana madde olacaktır.

The sons of the forest oyununda merak ettiğiniz diğer item’ların konumları ve daha birçok konu için yorumda bulunabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir