1. Anasayfa
  2. Çizgi Roman

Lila Kabilesi Kimdir?

Lila Kabilesi Kimdir?
lila-kabilesi
1

İsim: Lila Kabilesi
Renk: Çivit Mavisi
Duygu: Şefkat
Anavatan: Bilinmiyor
Lider: İndigo-1
Yemin:

Tor lorek san, Bor nakka mur.

Natromo faan, Torek wot ur.

Ter Lantern ker lo Abin Sur.Taan lek lek nokFormorrow sur

Güçleri: Diğer fenerler gibi hayal ettiklerini gerçek hayata aktarabilirler. Yaşam destek ve iletişim ünitelerine sahiptirler. Diğer fenerlerden farklı olarak, ışınlanma(telport) gücüne sahiptirler. Kendilerinin yanında birini ve ya bir çok kişiyi bir yerden başka bir yere transfer edebilirler. İkinci bi yeteneğe sahiptirler bu da diğer fenerleri kanalize etmek. Yani yakında bir fener var ise onun yeteneklerini kullanabilir. Örneğin bir sarı fenerin yanında sarı fener güçlerini, yeşil fenerin yanında yeşil fener güçlerine sahiptir. Ellerinde asa benzeri bir ekstra donanım vardır bu donanım bir çok işlevde kullanılır ve doğrudan yüzük ile bağlıdır.

Zayıflıkları: Konuştukları dil çoğu kişi tarafından anlaşılamaz ve yüzükler bu dili tercüme edemez. Şefkat hissederek yapılar yarattıkları için silah üretmekte sıkıtı yaşarlar.

Tarihçe: Evren bu fenerlerin varlığını yeni keşfetti bu yüzden tarihleri bilinmiyor. Dilleri anlaşılamadığı için de sorulamıyor. Ama yeminlerinde geçen Abin Sur (Eski bir Green Lantern) isminden Abin sur ile ilişkileri olduğu anlaşılabilir.

Üyeleri: İndigo-1,  diğerlerinin ismi bilinmiyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Green lantern evreninin en son kesoflerindendir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir