1. Anasayfa
  2. Çizgi Roman

Limbo Neresidir?

Limbo Neresidir?
limbo
0

Dc sinematik evrenin de görme olasılığımız çok az olsada dc Limbo içinde bir yere sahiptir. Eğer Thor 3 ragnarok filmini izle misiniz orada Sakaar isimli bir gezegen olduğunu ve ışınlama larda çıkan hatalar da kaybolan insanların buraya düştüğünü görmüşsünüzdür. Limbo hisse bu gösterimi dc versiyonu sayılabilir ama çok daha geniştir. Limbo kimsenin hatırlamadığı şeylerin olduğu evrenin çöplerin atıldığı yerdir. Buranın kralı bir palyaço ve kendi zamanının bir savaşçısıdır. Limbo tamamen çöplerle dolu bir yerdir başı ve sonu yoktur.

Limbo bir gezegen değildir Bu nedenden dairesel değildir. Sonsuzluğa uzanan Biz bir yapıdır. Limbo ya gitmek için gerçekten başınıza kötü şeyler gelmiş ve ya çok Kadim yaratıklarla kavgaya girmiş olmanız gerekir. Superman “son buhran” çizgi romanında buraya gelmiştir Üstelik Yalnız da değildir yanında diğer paralel evrenlerin Supermanları vardır.

Limbo gezegeninde sonsuzluk kitabı isimli bir kitap bulunmaktadır. DC evreninin ilginç kitaplarından birisidir. Bu kitabın %90 dokuzu karmaşık ve anlamsız bilgiler ile doludur. Kalan yüzde biri ise sorabileceğiniz her tür sorunun cevabını içerir.

Kitap okumak Normalde mümkün değildir ama Superman’in karanlık boyuttaki kötü versiyonu ultramen kitap okumayı başarmıştır hem çarpık haklarından eseri olarak hem de 100 de 99 un un saçma bilgiler olmasından dolayı kötü yorumlanmıştır. Evrenin kaderinin kötü olduğu yargısına varmıştır.

Ultraman kitabı okuduktan şöyle bir yorumda bulunmuştur sonsuzluk kitabının son sayfasını okudum ve kötü bitiyor. Süpermen bir defasında Limbo ya kenarından bakma fırsatını elde etmiştir. Limonun görünümü ve bu serinin bu sayfası yukarıda verilmiştir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir