1. Anasayfa
  2. Anime

Wotaku ni Koi Wa Muzukashii Nedir?

Wotaku ni Koi Wa Muzukashii Nedir?
Wotaku-ni-Koi-Wa-Muzukashii
0

Japonca adıyla: Wotaku ni Koi Wa Muzukashii, İngilizce adıyla: Wotakoi Love is hard for Otaku ve Türkçe Adıyla: Otakular için aşk zordur.

Karalterler

Narumi Momose:

Yeni işe girdiği şirkette kimsenin Otaku olduğunu bilmemesini ister. Daha önce ki sevgililerinden ve işinden bu sebepten ayrılmıştır. Bu şirkette çocukluk arkadaşı Hirotaka ile karşılaşıp sevgili olur bu sefer bir şey gizlemesine gerek yoktur. Anime ve Manga Otakusudur.

Hirotaka Nifuji:

Çocukluk arkadaşı Narumi ile aynı şirkette çalışmaya başlayan ve ona aşkını itiraf eden karakterdir. Arkadaşları ve sevgilisi ile otaku sitilinde bir hayat sürer. Oyun Otakusudur.

Hanako Koyanagi:

Şirkete yeni gelen bir kız ve arkadaşlarından Hirotaka ile eski arkadaş sonra da çıkar. Hirotoaka ve yeni kız sevgili olunca kendi sevgilisi Tarou ile birlikte dörtlü bir gurup olurlar. Cosplay Otakusudur. Erkek Aşkı ‘nı konu alan mangaları sever.

Tarou Kabakura:

Şirkette belli bir yönetici pozisyonuna sahip olan Tarou diğer arkadaşları ve sevgilisi gibi otakuluk seviyesi yüksek değilidir. Sevgilisi Hanoko ona sürekli Erkek Aşkı Mangaları okutmaya çalışır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (0)

  1. 26 Şubat 2023

    Güzel anime ben sevdim. Karakterler yetişkin ve konusu da gayet iyi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir