1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Instagram’da Kolay Beğeni Artırmanın 6 Yöntemi Nelerdir?

Instagram’da Kolay Beğeni Artırmanın 6 Yöntemi Nelerdir?
4

Instagram, dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından bir tanesidir. Sosyal medya yönetimi yapmak ve etkileşim arttırmak oldukça kolayken oldukça da zor olabilmektedir. Sosyal medya içerik üreterek etkileşim kazanarak büyük kitlelere ulaşabilir ve çok güzel kazançlar elde edilebilir. Sosyal medya etkileşim arttırıp binlerce hatta milyonlarca kişiye ulaşabilmeniz hem ücretsiz hem de mümkün. İş ve ya sosyal yaşamınızda daha etkin bir şekilde sosyal medyadan yararlanmak popülerliğinizi ve işletme boyutunuzu arttıracaktır.

Günümüzde bu kadar popüler olan bir sosyal medya mecrası olan Instagram uygulamasında beğeni arttırmak çok kolay. Peki yolları nelerdir?

Instagram

Instagram’da En Kolay Beğeni Artırmanın 6 Yolu:

Instagram’da beğeni kazanmak oldukça kolay yöntemler ile kolay beğeni kazanabilirsiniz. İstikrarlı bir şekilde aşağıda belirtiğimiz işlemleri uygulayarak kolayca beğeni kazanabilirsiniz.

 1. İçerikleriniz Günümüz Kalitesinde Olsun
  Sosyal medyaya ürettiğiniz her içerik, fotoğraf, resim ve video dahil hepsinin kaliteli olması gerekmektedir. Insta size önerdiği en uygun boyut 1:1 oranı ve 1080×1080 piksel. Bu boyutlara içeriğinizi ayarladıktan sonra geri kalan görüntünün kalitesine kalmaktadır.
 2. Gönderinizi Kullanıcılar Görmeden Güzelleştirin
  Bu işlemde, içeriğinizi paylaştıktan sonra https://kalitelitakipci.org/instagram-turk-begeni-satin-al/ hizmetinden yararlanarak yeni görecek kullanıcılara önceden beğenilmiş ve bende beğenmeliyim hissiyatı vermeniz gerekir. Alacağınız beğenilerin %100 Instagram Türk beğeni olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.
 3. Şablon Oluşturun
  Insta görsellerinizi düzenli olarak belirli bir şablon üzerinden oluşturmanız gerekmektedir. Genel olarak Android & IOS marketlerinden ücretsiz olarak edinebileceğiniz grafik tasarım programları sayesinde kusursuz güzellikte şablon oluşturabilir ve kapak yapabilirsiniz.
 4. İlgi Çekici Başlık Üretin
  Oluşturduğunuz şablonların üst bağlığında mutlaka ilgili içeriğin devamını okutturacak kadar ufak bilgi vermeniz gerekir. Kullanıcılar bu başlığı kısa süre içerisinde okuyup uzun süre içeriğinizde kalmaya devam edecektir.
 5. Sürekli Olarak İçerik Eklemeye Devam Edin
  İçeriğinizi bir gün ekleyip diğer içeriğinizi bir hafta yüklemeyin. Mümkünse kendinize stabil yol olarak günde üç kere veya günde bir kere olarak sürekliliği devam ettirin.
 6. İçeriklerinizde # (Hastag) Kullanımı Yapın
  Sosyal medya platformlarının vazgeçilmezi olan hastag kullanımı sizin paylaştığınız içeriklerin de vazgeçilmezi olması gerekiyor. İnsanların birçoğu ilgili içeriklere ulaşabilmek için Insta arama yaparken hastag kullanırken arama yaparlar.

Genel olarak tüm açıklama bu kadar da olsa genel olarak sürekli içerikleriniz için Instagram Türk beğeni satın al hizmetinden yararlanmanızda fayda var.

İlginç Bilgi:

Insta, Facebook ve Whatsapp gibi popüler uygulamalar kısa zaman öncesine kadar Facebook Inc. Şirketinin bir parçasıydı. Yakın zamanda bu kuruluşların hepsi Meta isimli bir çatı şirketin altında toplandı. Meta aynı zamanda Metaverse isimli bir sanal dünya üstünde çalışmaktadır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (4)

 1. Bu adımları uygularsak beni sayımızda ciddi artışlar olabilir. Öneri Ler için teşekkür ederim

 2. 20 Nisan 2022

  Aktif olarak kullandığımız instagram hesapları için kayda değer öneriler içeriyor. Denemekte fayda var.

 3. 18 Nisan 2022

  Çok tesekkur edeırm cok basarılı bır yazı olmus emegınıze saglık

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir