1. Anasayfa
  2. Anime

Tatsumaki Tornado Kimdir?

Tatsumaki Tornado Kimdir?
tatsumaki-tornardo
0

Adı: Tatsumaki Tornado
Kahraman Adı: Jp- Senritsu no Tatsumaki / En- Terrible Tatsumaki / Tr- Korkunç Fırtına
Seviye: S2
Yetenekleri: Telekinetik Güçler, Psişik

Tatsumaki Tornardo

Tatsumaki Tornardo, One Punc Man isimli Manga ve aynı adla yayınlanan Animede görünen psişik güçlere sahip kadın kahramandır. Saitama isimli kahramanın anlatıldığı hikayenin kahramanlar listesinde ikinci sıradadır. Yani S2 sırasındadır.   Muhtemelen güçlerinden dolayı çok genç gösterir. Bir de boyu eklenince daha da küçük gösterir. Tüm bunlara rağmen 28 yaşındadır. 

Yeşil, dalgalı ve kısa saçları vardır. Saçları ve vücudu güçlerini kullanırken yeşil bir şekilde parlar.   Etafında ki herkese karşı çok kaba bir tutum sergiler. Yetersizlik ve beceriksizlikleri ile alay eder bu sataşmalardan dev ve kötü canavarlar bile paynı alır. Genelde “hıh” gibi boş bir tepki ile bitirir.   Karanlık madde ile çalışan bir gemiden atılan mermiler bir şehri yok etmiştir. Tatsumaki ve diğer kahramanlar bu saldırılardan habersizdi. Aynı saldırı tekrar gerçekleşince Tatsumaki tüm mermileri havada durdurmuş ve geri yansıtmıştır. Bu olayda hiç zorlanmamıştır.

Dev bir dinazora karşı uzaydan meteor çekip fırlatmıştır.    Gücünün tam kapasitesi ve ya menzili belli değildir. Şehirleri kadıracak kadar güçlü uzaydan meteor çekecek kadar da geniş bir menzili olduğu bilinmektedir.   Tek parça ve çok yırtmaçlı bir elbise ile gezer çoğunlukla uçarak hareket eder.   

Tatsumaki‘nin aynı güçlere sahip bir kız kardeşi vardır. Fubuki isimli kız kardeş güç olarak ablasının çok altındadır. Kendisine Kar Fırtınası veya Cehennem Fırtınası demektedir kısaca Kar Fırtınası ve aynı isme sahip bir gurubun liderliğini yapmaktadır. Görünüş olarak normal boylarda ve şekilde bir kadındır. Bu sebepten ablasından daha büyük görünür. Ekibinden bile bazıları büyük kardeşi Fubuki sanmaktadır.  Fubuki’nin saçları siyahtır ve ancak güçlerini kullanınca yeşil şekilde parlar.  

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir